Akrep Yeniayı Olumlama Çalışması2 Dk. Okuma

Yetişkin insanın hayatını zaman zaman çekilmez hale getiren en temel problem çelişkilerdir. Yani arzuladıklarımız ile onlara ulaşmak için yapacaklarımız/yapabileceklerimiz arasındaki mesafenin genişlemesi. Bu durum insanda, iki uca çekilme, yetişememe ve çaresizlik, atıllık gibi duyguların uyanmasına sebebiyet verir. O zaman insanın motivasyonu azalır, zihni bulanır ve mesele, içinden çıkılamayan bir yumak gibi gözükmeye başlar göze. O noktada istediğimizi alamadan, emeği de ortaya koyamadan pes ederiz.
Mayıstan beri, çeşitli başlıklar altında bu konudan her birimiz epey sınav verdik; bazı arzularımızı bıraktık; bazılarını da aslında hiç istemediğimizi farkına vardık.
Son olarak yeni hedef ve arzularımız belirdi zihnimizde; şimdi yeni döngümüzü yeni kararlarımızla oluşturmamız ve ufak, zihinsel de olsa onlarla ilgili artık adım atmaya başlamamız gerekiyor.
7 Kasım Akrep Yeniayı, tam da bunun için geliyor. Yeniay başlangıçları doğum enerjisi ile destekler, özellikle niyet çalışmaları için çok önemlidir. Üstelik bu yeniay, ölmenin ve küllerinden yeniden doğmanın temsilcisi Akrep burcunda gerçekleşiyor ve ay boyunca da uzun süreli transit yapan gezegen ve noktalar konum değiştirerek yeni döngüleri başlatacaklar.
Bu sebeple 9 Kasım’da 4 haftalık Yeni Niyet Olumlama Çalışması başlatacağım. 🔸Sizlerle mesele üzerine çalışarak birlikte görsel,işitsel ve dokunsal sistemlerinize hitap edecek yeni niyet olumlaması oluşturma, niyetlerinizi ve sizi 21 gün boyunca 4 reiki seansı ile destekleme, (1 danışmanlık, 4 reiki seansı) veya🔸Olumlama çalışması artı 21 gün boyunca 4 seansla mesele üzerine koçluk ile planlama ve adım çalışmaları( 4 danışmanlık, 4 reiki seansı)🔸Ya da yalnızca niyet oluşturma, tam seans size ve niyetlerinize reiki (1 seansta koçluk ve reiki)

şeklinde çalışacağım.
Bilhassa Venüs retrosu,ardından  Merkür retrosu ve Jüpiter ile Kuzey ay Düğümlerini göz önünde bulundurursak, ilişkiler, iletişim, eğitim, taşınma ve değişim temalarında bu ara problem yaşayanları özellikle beklerim.
Çalışmaları birebir yapacağım.
Katılım sınırlı.
Seanslar skype veya yüzyüze olabilir, tercih sizin.
Şimdiden hepimiz ve bütün için hayırlısı olması dileğiyle,
Bilgi için et.erinc@gmail.com veya sayfamızın “bize ulaşın” bölümünden mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın